Skip to content

پژوهشگاه رويان

  صفحه اصلی arrow همایشها و کارگاههای آتی arrow همایش ها
همایش ها
یازدهمین كنگره بين المللي سلول هاي بنيادي چاپ ارسال به دوست

یازدهمین كنگره بين المللي سلول هاي بنيادي
زمان: 11تا 13 شهریورماه 94
مکان: سالن همایش‌های رازی
ادامه مطلب ...
شانزدهمین كنگره بين المللي باروري و ناباروري چاپ ارسال به دوست

شانزدهمین كنگره بين المللي باروري و ناباروري
و دهمین همایش پرستاری و مامایی در پزشکی تولید مثل

زمان: 11 تا 13 شهریور ماه 94
مکان: سالن همایش‌های رازی
ادامه مطلب ...
پیش کنگره حفظ باروری در بیماران مبتلا به سرطان چاپ ارسال به دوست


پیش کنگره حفظ باروری در بیماران مبتلا به سرطان
زمان: 10 شهریور ماه 94
مکان: پژوهشگاه رویان
ادامه مطلب ...
ششمین مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان چاپ ارسال به دوست

ششمین مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان
زمان: 8-3 مردادماه 1394
مكان: پژوهشگاه رويان

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرامی
با عنایت خداوند متعال ششمین مدرسه تابستانی بین المللی پژوهشگاه رویان با هدف آموزش زيست شناسي تكوينی و سلول هاي بنيادي با شعار علوم بین رشته ای برای پزشکی فردا  (Interdisciplinary Science for Tomorrow Medicine)  و آشنا نمودن دانشجويان رشته هاي مختلف علوم زيستي، مهندسی و پزشكي در مرداد ماه سال 1394 با حضور اساتید معتبر بین المللی به مدت شش روز  (3 لغایت 8 مرداد ماه) برگزار خواهد شد.
از طرف کمیته برگزاری افتخار دارم تا به شرکت کنندگان در ششمین مدرسه تابستانه رویان که در تاریخ 3-8 مردادماه سال 1394 برگزار می شود خوش آمد بگویم. به منظور درک بهتر زیست شناسی در میان دانشمندان جوان از سطح تحقیقات تا کاربرد، پژوهشگاه رویان بعنوان یکی از پیشروان تحقیقات در زمینه سلولهای بنیادی در حوزه زیست شناسی و تکنولوژی سلولهای بنیادی علاقمند به گسترش این علم می باشد. بنابراین ما علاقه مندیم توجه شما را به این واقعیت علمی جلب کنیم و از شما برای شرکت در مدرسه تابستانه امسال که اطلاعات خوبی را در زمینه زیست شناسی سلول های بنیادی برای کاربرد در پزشکی آینده فراهم می آورد دعوت بعمل آوریم.
در طول پنج سال گذشته شاهد برگزاری موفق مدرسه تابستانه پژوهشگاه رویان با حضور سخنرانان بین المللی بوده ایم. برای ششمین سال ما قصد داریم ششمین مدرسه تابستانه رویان را با عنوان علوم بین رشته ای برای پزشکی فردا را در تاریخ 3-8 مردادماه 1394 برگزار کنیم. امیدواریم امسال بیشتر از 400 نفر در این مدرسه تابستانه شرکت کنند و نتایج آن از سال های گذشته مثمر ثمرتر باشد. 
من از شما دعوت می کنم تا با ما در ششمین مدرسه تابستانه همراه شوید. من معتقدم که این گردهمایی تجربیات منحصربفردی در زمینه تعاملات فرهنگی اساتید بین المللی با سنت و تاریخ ایرانی برای شرکت کنندگان فراهم آورد بعلاوه امکان تجربه روش های تکنیکی و علمی در ارتباط با سلولهای بنیادی را تحت نظر سخنرانان و مدرسین بین المللی فراهم می آورد.
علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در ششمین مدرسه تابستانه پژوهشگاه رویان به سایت پژوهشگاه رویان به آدرس www.Royaninstitute.org مراجعه نمایند.
بی صبرانه منتظر حضور سبز شما برای موفقیت ششمین مدرسه تابستانه پژوهشگاه رویان هستیم.

دکتر رضا مقدس علی
دبیر علمی
sc-94-k
ادامه مطلب ...
fa Persian | English en

منوي اصلي