Skip to content

پژوهشگاه رويان

  Home arrow اخبار
اخبار
کارت ورود به جلسه آ‌زمون فلوشیپی چاپ ارسال به دوست
1399/05/04 ساعت 11:39:49


کارت ورود به جلسه آزمون فلوشیپی ناباروری که پنجشنبه نهم مردادماه 99 در پژوهشگاه رویان برگزار خواهد شد ساعت هشت ونیم صبح (نیم ساعت قبل از آزمون) همان روز و در همان مکان برگزاری آزمون توزیع خواهد شد.

خط مشی جامع آزمایشگاه جنین‌شناسی رویان در زمان شیوع کر چاپ ارسال به دوست
1399/02/11 ساعت 13:56:45


جمعی از متخصصان جنین‌شناسی پژوهشگاه رویان با هدف کاهش خطرات بالقوه ویروس کووید-19 برای مراجعان، پرسنل آزمایشگاه، همکاران خدمات، افراد جامعه و حفظ منابع محیطی گایدلاین(راهنما) جامعی را تدوین کرده‌اند که حرکت در چارچوب این راهنما می‌تواند در جهت اهداف یاد شده ما را به نتایج آن رهنمون سازد. برای دریافت فایل این راهنما روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت فایل

گزارش اقدامات پژوهشگاه رویان در خصوص بیماری کرونا چاپ ارسال به دوست
1399/02/06 ساعت 14:59:28

با توجه به اهمیت بیماری کرونا پژوهشگاه رویان با همکاری چندین شرکت دانش بنیان و مراکز درمانی به چندین طرح پژوهشی و درمانی اقدام کرده است که چکیده گزارش اقدامات انجام شده یا دسر دست اجرا را می‌توانید در فایل زیر ببینید.

دریافت فایل گزارش

گزارش فعالیت‌های معاونت آموزشی در بحران کرونا چاپ ارسال به دوست
1399/01/28 ساعت 12:30:33

معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان با توجه به تعطیلی بخش عمده فعالیت‌های آموزشی خود به علت بحران شیوع بیماری کرونا، فعالیت‌های دیگری را در این مدت برنامه‌ریزی و اجرا کرده است. از جمله راه‌اندازی سامانه آموزش مجازی، انجام سلسله گفت‌وگوهای تخصصی با افراد صاحبنظر در خصوص بیماری کرونا، برگزاری مسابقه شعر، داستان، نقاشی و عکاسی با موضوع کرونا؛ برگزاری وبینار با موضوع کرونا، حاملگی و آی وی اف؛ و ....
در صورت علاقه‌مندی به مطالعه این گزارش فایل زیر را دانلود کنید:

دریافت فایل گزارش

دریافت بروشورها و تراکت‌های آموزشی کورنا ویروس چاپ ارسال به دوست
1398/12/08 ساعت 12:51:53روابط عمومی پژوهشگاه رویان در جهت اطلاع‌رسانی موارد پیشگیری بیماری کرونا ویروس همگام با سایر سازمان‌ها مجموعه هفده تراکت آموزشی سازمان بهداشت جهانی را به فارسی ترجمه و بازطراحی کرده و در محیط‌های پژوهشگاه منتشر کرده است که برای علاقه‌مندان در این صفحه بارگذاری می‌شود. همچنین یک بروشور چهار صفحه‌ای نیز در همین زمینه آماده و منتشر شد که فایل پی‌دی اف این بروشور نیز در ادامه برای دانلود قرار می‌گیرد. با آرزوی سلامتی برای همه هم‌وطنان عزیزمان.

ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 1 - 10 از 157
fa Persian | English en

منوي اصلي